حوادث

حوادث
دوشنبه 26 اسفند 1398
دام پلیس برای سارقان احشام

سارقان کهنه‌کار با همکاری نگهبان یک دامداری، 120راس گوسفند را به سرقت برده و احشام سرقتی را در شهرستان آبیک مخفی ‌کردند.

دوشنبه 26 اسفند 1398
کابوس‌های 5 ساله قاتل پایان یافت

مردی که پنج سال پیش همسر جوانش را به قتل رسانده بود، با رضایت خانواده مقتول از قصاص گریخت.

سه شنبه 3 دي 1398
با انهدام یک گروه خرابکار توسط پلیس قزوین

اعضای یک گروه که در جریان حوادث آبان ماه، حمله به مخازن سوخت شرکت نفت قزوین را طراحی کرده بودند؛ در عملیات اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت استان شناسایی و دستگیر شدند.

يكشنبه 3 آذر 1398
کارنامه سیاه تبهکار فراری با ده‌ها سرقت میلیاردی

یک سارق مسلح حرفه‌ای که با تخریب در ورودی واحدهای مسکونی اقدام به ارتکاب چندین مورد سرقت کلان از واحدهای مسکونی در چندین استان کشور از جمله قزوین کرده بود، در درگیری مسلحانه به دام کارآگاهان پلیس افتاد.

سه شنبه 16 مهر 1398
آیا مدیر بیمارستان ولایت خودکشی کرده است

پیکر بی جان مدیر مرکز آموزشی و درمانی ولایت قزوین در محل سکونتش کشف شد.

سه شنبه 16 مهر 1398
وقتی مدیریتی بر رفتار برای مهار خشم های ناگهانی نیست

 وقوع چهار جنایت در استان آن هم طی یک ماه گذشته، افکار عمومی را در شوک فرو برد.
موضوعی که دادستان قزوین نیز به آن واکنش نشان داد و با بیان اینکه در شش‌ماهه نخست سال گذشته ۱۶مورد وقوع قتل در استان داشتیم، گفت: «این رقم در شش ماهه نخست امسال به ۱۸مورد رسیده که بی‌شک همین تعداد هم زیاد است.»

يكشنبه 24 شهريور 1398
جنایت قتل یک استاد دانشگاه در آبیک چگونه روی داد

راز قتل هولناک یک استاد دانشگاه در آبیک با اعتراف تکان‌دهنده همسر مقتول برملا شد.

چهارشنبه 6 شهريور 1398

محمد قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اعلام ممنوعیت عرضه قلیان در اماکن عمومی استان قزوین، از تشکیل ۲۰پرونده قضایی در این خصوص و پلمب ۱۱واحد صنفی تاکنون خبرداد.

سه شنبه 8 مرداد 1398

سرهنگ سید مجتبی اشرفی، معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: ۸۱درصد از پرونده‌های ارجاعی به دوایر مشاوره کلانتری‌ها در سه ماهه امسال با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری منجر به مصالحه شده‌است.

سه شنبه 8 مرداد 1398

صدیقه ربیعی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: باید با تدابیر نظارتی دقیق‌تر از دسترسی آسان زنان و جوانان به مواد مخدر صنعتی از طریق فضای مجازی جلوگیری شود.

يكشنبه 6 مرداد 1398
تیراندازی در درمانگاه

همین چند روز پیش بود که اعلام شد، فردی مسلح وارد درمانگاهی در شال شد و دو نفر را زخمی کرد.
آنگونه که مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین اعلام کرده‌است، پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در محوطه درمانگاه شهر شال بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

شنبه 4 خرداد 1398

سرهنگ بهرام منصوری، فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: سارقان انباری واحدهای مسکونی در یکی از فازهای شهرک مهرگان توسط ماموران این شهرستان دستگیر شدند.